• Materac M&K Foam Palmea

Symbol: mkf_pal

Materac Palmea to twardy materac sprężynowy, polskiej produkcji. Skala twardości 5/5. Zawarte w nim sprężyny kieszeniowe zapewniają dobre podparcie dla kręgosłupa, a warstwa sprasowanego włókna kokosowego zwiększa jego twardość. Materac jest solidny i wytrzymały. Materac dostępny w kilku wersjach pokrowca, co wzbogaca go o dodatkowe właściwości.

Rozmiar Materaca
Pokrowiec
Lato/Zima
675.00
szt. Do przechowalni
Opinie:
brak ocen
Czas realizacji zamówienia: 2-3 tygodnie
Koszt wysyłki: 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność: TOWAR NA ZAMÓWIENIE

ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ! :)

Palmea to materac o wysokości ok. 18 cm (w zależności od wybranego pokrowca). Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn kieszeniowych z wysokogatunkowego drutu, w kieszeniach o średnicy 58 mm. Zastosowanie takich sprężyn sprawia, że materac stanowi dobre podparcia dla naszego ciała. Materac składa się również z 1,5 cm odpornej na odkształcanie pianki poliuretanowej oraz 0,5 cm sprasowanego włókna kokosowego, zwiększając twardość materaca. Z obydwu stron zastosowano przekładkę tapicerską, która izoluje część piankową od sprężyn, wzmacnia konstrukcję materaca i wydłuża jego żywotność. Większość pokrowców dla tego materaca można zdjąć i wyprać, co ułatwia zachowanie higieny i komfortu użytkowania.

- - - - -

CECHY MATERACA PALMEA:

image

Środek i główna część wkładu materaca to sprężyna kieszeniowa, wykonana wysokogatunkowego drutu. Pracuje niezależnie i bezgłośnie. Zastosowanie takich sprężyn dobrze amortyzuje ciało w stanie spoczynku podpierając je punktowo, co korzystnie wpływa na wypoczynek. Średnica kieszeni to 58 mm. Na 1 m² przypada 255 sprężyn.

image

Warstwa bezpośrednio przylegająca do sprężyn to przekładka tapicerska, która ma za zadanie odizolować sprężyny od części materaca wykonanej z pianki. Dzięki temu materac jest bardziej wytrzymały. Przekładka tapicerska jest wyrobem włókienniczym, wykonanym częściowo z włókien naturalnych, a częściowo z syntetycznych.

image

Dalej zastosowano elastyczną piankę poliuretanową, która jest wytrzymała i odporna na odkształcenia. Stanowi również dobrą izolację termiczną, a jednocześnie jest oddychająca. Ma właściwości antyalergiczne. Produkowana jest w procesie swobodnego spieniania, bez użycia freonu (bez CFC).

image

Zewnętrzna warstwa to prasowane włókna kokosowe podnoszą twardość i stabilność materaca. Naturalna przekładka kokosowa oddziela warstwy materaca i ogranicza rozwój roztoczy i bakterii.

image

Gęstość pianki poliuretanowej - 25 kg / m³.

image

W materacu standardowo stosuje się uniwersalny, dwustronny pokrowiec Lato/Zima. Po stronie letniej zastosowano antyalergiczną owatę, która zapewnia lepszy przepływ powietrza, natomiast po stronie zimowej - naturalną, owczą wełnę, która pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę ciała w chłodniejsze, zimowe dni. W celu zmiany właściwości pokrowca, materac należy obracać góra-dół. Pokrowiec Lato/Zima jest pozbawiony możliwości zdjęcia i wyprania.

image

Materac można zamówić także w innym pokrowcu niż Lato/Zima. Pozostałe pokrowce materaca zostały wyposażone w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można je zdjąć i wyprać w zalecanej temperaturze. Regularne pranie pomaga utrzymać estetykę i higienę użytkowanego materaca.

image

Wysokość ok. 18 cm.

image 

Materac polskiej produkcji.

- - - - -

ROZMIAR NIETYPOWY:

Materac można zamówić również w rozmiarze nietypowym np. 90x190 cm. Dla tego przykładu cena jak za 90x200 cm. Zamawiany rozmiar prosimy wpisać w komentarzu do zamówienia lub skontaktować się z obsługą sklepu.

- - - - -

WYBÓR POKROWCA:

UWAGA! Istnieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu Aloe Vera lub Silver Active. W celu zamówienia prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Cennik znajduje się poniżej:

 POKROWIEC 
 80x200 
 90x200 
 100x200 
 120x200 
 140x200 
 160x200 
 180x200
200x200
 Aloe Vera 
775 825 900 1100 1275 1475 1675 1875
Silver Active

- - - - -

SPECYFIKACJE POKROWCÓW: Specyfikacje wszystkich dostępnych pokrowców są zawarte na stronie informacyjnej: POKROWCE.