• Materac Perdormire Ponte Vecchio

Symbol: per_pon_vec

Materac Ponte Veccio to średniej twardości materac. Klasyczna budowa wnętrza z pianą termoelastyczną zapewniają dobrą regenerację oraz wyjątkowy komfort. Wyposażony w zdejmowany pokrowiec antyalergiczny o unikatowym wzorze, przeszyty pianą chłodzącą. Piana wnętrza materaca jest perforowana, co zapewnia lepszy przepływ powietrza. Materac wysoki, który nie ujdzie niczyjej uwagi. Gwarancja producenta: 12 lat.

Rozmiar Materaca
7100.00
szt. Do przechowalni
Opinie:
brak ocen
Czas realizacji zamówienia: 4-6 tygodni
Koszt wysyłki: 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność: DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ! :)

DANE TECHNICZNE:

Wysokość materaca – około 26 cm
Wysokość rdzenia – około 20 cm

OPIS PRODUKTU:

Pokrowiec materaca jest wykonany z tkaniny antyalergicznej, posiada unikalny kwiatowy wzór. Boki materaca wykonane są z ciemnej tkaniny, na bokach znajdują się uchwyty ułatwiające przenoszenie materaca. Pokrowiec jest zdejmowany i można go wyprać.

Jedna strona materaca wypełniona jest 2 cm piany Extra soft oraz 2 cm unikalnej piany Visco Mind Clima Fresh która idealnie dopasowuję się do kształtów ciała oraz ma właściwości termoregulacyjne, dzięki temu materac zawsze zachowuję odpowiednią temperaturę. Po drugiej stronie pokrowca znajduję się 2 cm piany extra soft dającej efekt otulenia.

Wnętrze materaca to połączenie dwóch rodzajów pian: 6 cm Visco Mind oraz 14 cm Waterfoam bez CFC. Rdzeń jest perforowany z strefy ortopedyczne, dzięki temu lepiej dopasowuję się do kształtu ciała, jest bardziej oddychający oraz daje delikatny efekt sprężystości.

Materac posiada 2 twardości – strona A – 4/10 oraz strona B – 7/10

OKRES GWARANCJI: 12 LAT

- - - - -

Możliwe jest zamówienie materaca w rozmiarze nietypowym, czyli innym, niż dostępne w karcie produktu np. 130x190. Towar w rozmiarze nietypowym, na zamówienie klienta, nie podlega prawu do zwrotu. W celu uzyskania szczegółowych informacji np. o cenie lub dostępności zapraszamy do kontaktu.