• Łóżko dziecięce sosnowe Drewmax LK142

Symbol: dre_sos_lk_142

Zamówienia na łóżka są zamówieniami indywidualnymi, które nie podlegają prawu do zwrotu. Aby rozpocząć realizację zamówienia, należy opłacić całe zamówienie lub wpłacić zaliczkę równą 50% wartości zamówienia. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Rozmiar Materaca
Kolor Łóżka
1170.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie:
Czas realizacji zamówienia: 4-6 tygodni
Koszt wysyłki: 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 0
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność: TOWAR NA ZAMÓWIENIE

ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ! :)

Dziecięce łóżeczko LK142 przyciąga wzrok już od progu. Klasyczna rama łóżka otoczona niskimi szczebelkami zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Cechą charakterystyczną jest uroczy “daszek”, który można wykorzystać do zamocowania baldachimu. Łóżeczko zostało wykonane z drewna sosnowego. Dostępne w dwóch kolorach, bielonym i naturalnym (lakierowane).

Łóżeczko jest w rozmiarze pod materac 80x160   oraz 90x180. Materac i stelaż jest elementem sprzedawanym oddzielnie. Materac i stelaż o podanych wymiarach są w cenie 80x200 lub 90x200.

- - - - -

Transport na terenie woj. kujawsko - pomorskiego jest bezpłatny. Poza województwem do wyceny. Jest opcja zamówienia usługi wniesienia i montażu w mieszkaniu. Prosimy o kontakt w celu wyceny dodatkowych usług.

Przy zamówieniu całego zestawu ŁÓŻKO + STELAŻ + MATERAC udzielamy indywidualnego rabatu.

 - - - - -

 

Czas realizacji zamówień: 4-10 tygodni.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.