• OFERTA M&K Foam Koło - Możliwości wyboru pokrowca

LOGO-NOWE(1).jpg
 
Firma M&K Foam Koło umożliwia bardzo szeroki wybór i konfigurację swoich produktów. Mamy możliwość zamówić dowolny materac w wybranym przez Państwa pokrowcu, który odpowiada Waszym oczekiwaniom. Każde łóżko może zostać wyprodukowane w dowolnej tkaninie, a we większości łóżek mamy możliwość dobrania zagłówka, zmodyfikowanie jego wysokości, czy wybór łóżka w wersji z pojemnikiem na pościel. Dzięki temu wybrany przez Państwa materac czy łóżko będzie odznaczać się indywidualnym charakterem.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, które z pewnością pomogą w odpowiednich wyborach.
 


 
Twój materac - dostępne POKROWCE 
Alergik.jpgALERGIK - bawełniany pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą. Pokrowiec jest bardzo wytrzymały, a jednocześnie delikatny w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 80% bawełna
* 20% poliester

 
Gramatura:
178 g/m²
 
 
 
 
 


 
Aloe-Vera.jpgALOE VERA - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą, wykonany z wiskozy. Materiał został nasączony wyciągiem z liści aloesu, dzięki czemu działa pielęgnacyjnie, nawilżająco i regenerująco na skórę, a dodatkowo ma właściwości antybakteryjnie. Pokrowiec wspomaga ukrwienie i nadaje skórze elastyczność. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% wiskoza
* 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu

 
Gramatura:
278 g/m²
 
 
 


 
Aloe-Vera-Lux.jpgALOE VERA LUX -
niepikowany pokrowiec wykonany z wiskozy. Materiał został nasączony wyciągiem z liści aloesu, dzięki czemu działa pielęgnacyjnie, nawilżająco i regenerująco na skórę, a dodatkowo ma właściwości antybakteryjnie. Pokrowiec wspomaga ukrwienie i nadaje skórze elastyczność. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 30% wiskoza
* 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu
* 5% elastan
 
Gramatura:
450 g/m²
 
 


 
Anti-Stress.jpgANTI-STRESS - niepikowany pokrowiec wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina zawiera jony srebra, które działają antystatycznie. Pokrowiec jest przyjemny w dotyku i posiada powłokę antystresową. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 57% poliester
* 8% elastan
 
Gramatura:
450 g/m²


 
Balance.jpgBALANCE - niepikowany pokrowiec wykonany z wiskozy. Pokrowiec ma właściwości antybakteryjne oraz zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i roztoczy. Tkanina zawiera cząsteczki tytanu, które wspomagają zachowanie równowagi energetycznej naszego ciała, dzięki czemu czujemy się bardziej wypoczęci i zregenerowani. Pokrowiec został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać.
 
Skład pokrowca:
* 33% wiskoza
* 65% poliester
* 1% elastan
* 1% nić ZEN (20% stal szlachetna, 80% poliester)
Gramatura:
498 g/m²
 
Pokrowiec składa się z dwóch części. Górna część to tkanina BALANCE opisana powyżej. Ze względu na delikatną strukturę materiału należy prać w temperaturze do 30º C. Właściwości włókien utrzymują się do 10 prań.
Dolna część składa się z materiału w 100% z poliestru i nie nadaje się do prania.
 


 
Cotton-Lux.jpgCOTTON LUX - niepikowany pokrowiec bawełniany. Pokrowiec jest bardzo miły w dotyku. Ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne dzięki zastosowaniu środka Silver. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 98% bawełna
* 2% elastan
 
Gramatura:
460 g/m²

 
 
 


 
Cotton-Natural.jpgCOTTON NATURAL - niepikowany pokrowiec z naturalnej bawełniany. Pokrowiec jest lekki, delikatny i przyjemny w dotyku. Naturalne włókna bawełny zapewniają dobry przepływ powietrza i pochłanianie wilgoci, co bezpośrednio wpływa na komfort, zdrowie i regenerację. Mają właściwości hypoalergiczne, antystatyczne i antyseptyczne. Wybierając ten pokrowiec dodatkowo mamy mały wkład w ochronę naszej planety. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 30º C.
 
Skład pokrowca:
* 95% bawełna
* 4% poliester
* 1% elastan
Gramatura:
360 g/m²


 
Flora.jpgFLORA
- niepikowany pokrowiec wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina ma ciekawy, przykuwający wzrok wzór. Pokrowiec jest gładki i przyjemny w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 60% poliester
* 5% elastan
 
Gramatura:
450 g/m²


 
Impuls.jpgIMPULS - niepikowany pokrowiec wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina zawiera jony srebra, które działają antystatycznie. Pokrowiec jest przyjemny w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 58% poliester
* 7% elastan
 
Gramatura:
450 g/m²


 
Kaszmir.jpgKASZMIR -
niepikowany pokrowiec wykonany z wiskozy z dodatkiem kaszmiru. Pokrowiec jest delikatny i przyjemny w dotyku. Charakteryzuje się dobrym odprowadzaniem wilgoci oraz właściwościami bakteriobójczymi. Równomierna struktura materiału sprawia, że jest łatwy w utrzymaniu czystości. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 24% wiskoza
* 74% poliester
* 1% kaszmir
* 1% elastan
 
Gramatura:
580 g/m²
 


 
Len.jpgLEN
- pokrowiec wykonany z wiskozy, jednostronnie pikowany bawełną. Materiał jest przewiewny, delikatny i przyjemny w dotyku. Naturalne włókna lnu i bawełny bardzo dobrze absorbują i odprowadają wilgoć, co wpływa na komfort użytkowania i jakość snu.Wybierając ten pokrowiec dodatkowo mamy mały wkład w ochronę naszej planety. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 91% wiskoza
* 9% len
 
Gramatura:
198 g/m²


 
NORDIC.pngNORDIC
- pikowany pokrowiec odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Zastosowane materiały sprawiają, że jest oddychający i przewiewny. Tkanina uszyta jest w ciekawym wzorze, w lekko połyskującym kolorze ecru. Materiał jest przyjemny w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 40º C.
 
Skład pokrowca:
* 55% poliester
* 45% polietylen
 
Gramatura:
354 g/m²

Pokrowiec składa się z dwóch części. Górna część to tkanina NORDIC opisana powyżej.
Dolna część składa się z materiału w 100% z poliestru i nie nadaje się do prania.


 
OASIS.pngOASIS - pokrowiec wykonany z poliestru, pikowany antyalergiczną owatą. Materiał zapewnia dobre odprowadzanie wilgoci oraz regulację temperatury, co przekłada się na komfort i odpowiednią higienę. Tkanina jest delikatna i miła w dotyku. Równomierna struktura materiału sprawia, że jest łatwy w utrzymaniu czystości. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 100% poliester
 
Gramatura:
307 g/m²
 


 
OCEAN.pngOCEAN - pikowany pokrowiec wykonany z materiału PES. Tkanina charakteryzuje się właściwościami higroskopijnymi, czyli nie wchłania wilgoci i szybko schnie, co będzie praktyczne dla osób z nadmierną potliwością ciała. Materiał jest odporny na "kulkowanie" (pilling). Pikowanie i niebieski wzór przypomina odprężający ocean. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 30% elana cięta
* 70% materiał PES (poliester)
 
Gramatura:
440 g/m²


 
Outlast.jpgOUTLAST® - niepikowany pokrowiec bawełniany. Opatentowany materiał WelingtonOutlast® aktywnie reguluje wahania temperatury. W przypadku nadmiaru ciepła wytworzonego przez ciało oddaje je na zewnątrz lub w razie potrzeby zatrzymuje ciepło dla komfortowego odpoczynku. Ta technologia pierwotnie była opracowana dla astronautów NASA. Tkanina również dobrze odprowadza wilgoć. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 100% bawełna
 
Gramatura:
225 g/m²

 
 
Pokrowiec składa się z trzech części. Zewnętrzna, górna część to materiał w 100% z bawełny. Część wewnętrzna to tkanina OUTLAST® opisana powyżej.
Dolna część składa się z materiału w 100% z poliestru i nie nadaje się do prania.
 


 
Silver-Active.jpgSILVER ACTIVE - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą, wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina zawiera jony srebra, które działają antystatycznie. Równomierna struktura materiału sprawia, że jest łatwy w utrzymaniu czystości. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 65% poliester

 
Gramatura:
280 g/m²
 


 
Silver-Black.jpgSILVER BLACK - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą, wykonany z poliestru. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, co przekłada się na komfort i odpowiednią higienę. Tkanina zawiera jony srebra, które działają antystatycznie. Równomierna struktura materiału sprawia, że jest łatwy w utrzymaniu czystości. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 100% poliester
 
Gramatura:
280 g/m²
 
 
 


 
Silver-Lux.jpgSILVER LUX - niepikowany pokrowiec wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina zawiera jony srebra, które działają antystatycznie. Równomierna struktura materiału sprawia, że jest łatwy w utrzymaniu czystości. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 58% poliester
* 7% elastan
 
Gramatura:
450 g/m²


 
Soya.jpgSOYA - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą, wykonany z wiskozy z włókna sojowego. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć i ma właściwości antybakteryjne, co bezpośrednio wpływa na higienę użytkowania. Użyte w produkcji włókna sojowe pozyskiwane z ziaren soi sprawiają, że tkanina jest niezwykle wytrzymała. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% wiskoza z włókna sojowego
* 65% poliester

 
Gramatura:
330 g/m²
 


 
Szmaragd.jpgSZMARAGD - niepikowany pokrowiec wykonany z wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Materiał jest delikatny i przyjemny w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 30% wiskoza
* 65% poliester
* 5% elastan
 
Gramatura:
450 g/m²
 


 
Talalay-Gold.jpgTALALAY GOLD - pokrowiec wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Przeszycie pokrowca stanowi unikalny wzór. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina jest gładka i miła w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 30º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 40% poliester
* 13% torlen
 * 12% trilobal złoty (poliester)

 
Gramatura:
650 g/m²


 
Talalay-Gray.jpgTALALAY GRAY - pokrowiec wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Przeszycie pokrowca stanowi unikalny wzór. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina jest gładka i miła w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 30º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 40% poliester
* 13% torlen
 * 12% trilobal szary (poliester)

 
Gramatura:
650 g/m²


 
Tencel.jpgTENCEL - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą, wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina jest gładka i miła w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 65% poliester

 
Gramatura:
280 g/m²
 
 
 


 
Tencel-Caro3.jpgTENCEL CARO - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą, wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina jest gładka i miła w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 65% poliester

 
Gramatura:
280 g/m²
 
 


  
Tencel-Lux.jpgTENCEL LUX - niepikowany pokrowiec wykonany z wysokiej jakości wiskozy. Pokrowiec doskonale odprowadza wilgoć, reguluje temperaturę oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Tkanina jest gładka i miła w dotyku. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60º C.
 
Skład pokrowca:
* 35% Tencel (wiskoza wysokiej jakości)
* 58% poliester
* 7% elastan
 
Gramatura:
450 g/m²
 
 


 
Ultraphil.jpgULTRAPHIL - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą, wykonany z poliestru. Tkanina charakteryzuje dobrym odprowadzaniem wilgoci, a zawarte w niej włókna klimatyzujące zapobiegają nadmiernemu poceniu się, co będzie praktyczne dla osób walczących z tą dolegliwością. Pokrowiec ma również właściwości antybakteryjne. Został wyposażony w zamek, dzięki czemu pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 40º C.
 
Skład pokrowca:
* 68% poliester
* 32% poliamid
 
Gramatura:
369 g/m²
 


538d47ee-779d-42fd-82c8-012db8a3c5d9(1).jpg