• Regulamin

REGULAMIN SKLEPU:

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE:

  1. Ten regulamin określa warunki korzystania, dokonania rejestracji i korzystania z konta oraz składania zamówień w Sklepie Internetowym Spełnij Sny w serwisie www.spelnijsny.pl.
  2. Sklep Internetowy Spełnij Sny jest prowadzony przez firmę Spełnij Sny Szymon Perlik pod adresem Śniadeckich 25, 85-011 Bydgoszcz, NIP: 554-288-55-00, wpisanej do CEIDG.
II. PŁATNOŚCI:

  1. Płatność przelewem tradycyjnym.
  2. Płatność za pobraniem.
  3. Płatność przy odbiorze.
  4. Płatności on-line. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Oraz:
banner_1215x200A.png

III. ZWROTY:

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni (ustawowe) + 7 dni (z decyzji sprzedawcy) - w sumie w ciągu 21 dni od momentu zakupu.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

IV. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

V. KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:

Podanie przez Państwa danych osobowych takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz adres e-mail jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do złożenia i realizacji zamówienia w Sklepie Internetowym Spełnij Sny. Są wykorzystywane tylko i wyłącznie w tym celu oraz za wyrażoną zgodą do celów marketingowych - zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych RODO.

VI. REKLAMACJE:

Sklep Internetowy Spełnij Sny jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.

VII. REGULAMIN PROMOCJI:

1) DRUGI PRODUKT -50% - drugi, tańszy lub w tej samej cenie, produkt możesz kupić z rabatem -50%. Rabat działa też na czwarty, szósty itd. produkt w zamówieniu - zawsze jednak rabatowane są najtańsze produkty. Po konsultacji ze sklepem możliwe odstępstwo od reguły wielokrotności.

2) PODUSZKA LUB OCHRANIACZ GRATIS - do dowolnego materaca PerDormire do wyboru gratis dowolna poduszka PerDormire (do wartości 500 PLN) lub ochraniacz PerDormire w rozmiarze wybranego materaca. W przypadku rozmiarów materaca 140x200 i większych można wybrać dwie poduszki lub dwa ochraniacze (o łącznej wartości do 1000 PLN).

3) DO -20% RABATU - możliwość uzyskania rabatu -20% na dowolny produkt w cenie podstawowej, nieprzeceniony. Dotyczy marki PerDormire. Jeśli chodzi o markę AMZ należy skierować pytanie o rabat do obsługi sklepu może być mniejszy niż -20% w zależności od produktu.

Promocje nie łączą się ze sobą i z produktami przecenionymi. Wszystkie rabaty są naliczane od cen podstawowych.