• OFERTA Drewmax - Możliwości wyboru wybarwienia drewna

Drewmax_woody_logo_black_bg.jpg

Firma Drewmax oferuje meble najwyższej jakości, wykonane z litego drewna sosnowego, bukowego oraz dębowego. Każdy z rodzajów drewna charakteryzuje się przede wszystkim inną barwą oraz usłojeniem, co nadaje swoistego uroku i niepowtarzalności meblom drewnianym. Producent daje możliwość wzbogacenia tego piękna o wybarwienia, podkreślające wyjątkowość wyrobów, co sprawia, że tak naprawdę nie ma dwóch identycznych. Niektóre meble są zaprojektowane z elementami tapicerowanymi, a oferowane tkaniny wspaniale komponują się z urokiem drewna. Dzięki temu wybrane przez Państwa łóżko czy inny mebel będzie odznaczać się indywidualnym charakterem.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, które z pewnością pomogą w odpowiednich wyborach. Prosimy pamiętać, że zdjęcia nie do końca oddają rzeczywisty kolor, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu i obejrzenia próbników lub ekspozycji.
 


 
Twoje meble - dostępne WYBARWIENIA



  WYBARWIENIA - MEBLE BUKOWE

Wybarwienia drewna bukowego podzielone są na trzy grupy cenowe. Zasada jest prosta.

BUK SUROWY I NATURALNY - CENA PODSTAWOWA

Najprościej rzecz ujmując buk surowy i naturalny to wybarwienia naturalne, bez dodatku kolorowej bejcy. Surowy to drewno oszlifowane i nielakierowane, natomiast naturalny jest zabezpieczony lakierem bezbarwnym. Ze względu na użycie lakieru, wybarwienie buk naturalny jest delikatnie błyszczący, a buk surowy jest matowy.



BUK BIELONY, GREY, LAUSANE, RUSTIKAL I CHERRY - DOPŁATA 10%

Wybarwienia drewna powstają w wyniku użycia kolorowej bejcy bezpośrednio na drewno, a następnie zabezpiecza się ją warstwą lakieru. Stąd dopłata 10% wartości łóżka ze względu na użycie koloru. Prosimy pamiętać, że kolor nigdy nie zakryje całkowicie usłojenia drewna. Drewno kolorowe również może delikatnie błyszczeć ze względu na użycie lakieru.



BUK KONIAK I ORZECH - DOPŁATA 20%

Wybarwienia drewna powstają w wyniku użycia kolorowej bejcy bezpośrednio na drewno, a następnie zabezpiecza się ją warstwą lakieru. Dopłata 20% wartości łóżka ze względu na użycie droższego koloru. Prosimy pamiętać, że kolor nigdy nie zakryje całkowicie usłojenia drewna. Drewno kolorowe również może delikatnie błyszczeć ze względu na użycie lakieru.