• Poduszki do spania

Poduszka, na której śpisz, w dużym stopniu przekłada się na komfort Twojego wypoczynku. Może się to wydawać oczywiste, jednak wiele osób o tym zapomina. Tymczasem odpowiedni wybór poduszki ma podobną rangę co wygodny materac. W naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Spełnij Sny posiadamy bogatą ofertę tych produktów, dzięki czemu znajdziesz idealną poduchę, zapewniającą Ci jak najbardziej satysfakcjonujący wypoczynek. Znajdujemy się blisko Bydgoszczy, Torunia, Osielska oraz Białych Błot, dlatego mieszkańców tych rejonów zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście. Pracownicy salonu doradzą, jak wybrać najlepszą poduszkę oraz inne produkty, które poprawią jakość Twojego snu!

Wygodne poduszki z oferty Spełnij Sny!

Dobra poduszka, dzięki której naprawdę się wyśpisz, musi być dopasowana do pozycji Twojego snu. Modele ortopedyczne i profilowane zapewniają odpowiednie ułożenie kręgosłupa szyjnego, co jest ważne przy spaniu na plecach bądź boku. Tutaj także świetnie sprawdzają się poduszki piankowe, dzięki ich dopasowaniu do kształtu głowy i szyi. Jeśli występują problemy zdrowotne związane z postawą ciała, warto wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem, aby wybrać najbardziej odpowiedni model.

Jakie poduszki znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie sklepu Spełnij Sny znajdziesz wiele modeli poduszek o różnej charakterystyce. Tworząc ją, wybieraliśmy takie warianty, które zapewniają jak najwięcej komfortu i wygody. Możemy Ci zatem zaproponować poduszki:

  • piankowe — popularny wybór z uwagi na możliwość adaptacji kształtu do użytkownika. Występują w wielu wariantach, np. termoelastycznych czy lateksowych,
  • ortopedyczne — częsty wariant modelu piankowego. Kwalifikują się jako wyrób medyczny, charakteryzuje je specjalny kształt, dzięki któremu kręgosłup układa się prawidłowo. Są szczególnie polecane np. w przypadku bólów karku lub innego odcinka kręgowego,
  • profilowane — również bardzo często wykonuje się je z pianki. Specjalne wgłębienie pod głowę pomaga utrzymać odpowiednią pozycję szyi w trakcie snu,
  • chłodzące — świetna propozycja na lato. Specjalny żel umożliwia utrzymanie niższej temperatury przez całą noc. Funkcja ta pomaga także zachować świeżość oraz zapewnić lepszy, bardziej regenerujący sen.

Poduszki w sklepie Spełnij Sny — odwiedź nas!

Sprzedaż prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i online. W celu dobrania idealnej poduszki dla Ciebie zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście. Nasi doradcy podpowiedzą, na co zwrócić uwagę oraz wskażą, jaki model będzie najlepszy dla Ciebie. Znajdujemy się w okolicy Bydgoszczy, Torunia, Osielska i Białych Błot. Jeśli potrzebujesz dokładnie przyjrzeć się poduszce przed zakupem lub zaczerpnąć profesjonalnej porady, drzwi naszego salonu stoją dla Ciebie otworem. Zapraszamy!