• NASZE REALIZACJE

Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym. Nie tylko salonem meblowym. Nie zależy nam na tym, żeby tylko sprzedać, wysłać i zapomnieć.

Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta. Od momentu odwiedzenia naszego sklepu internetowego czy wejścia do naszego salonu, aż do przekazania w ręce odbiorcy ukończonego produktu i wymownego uścisku dłoni. Dlatego na każdym etapie realizacji zamówienia wkładamy mnóstwo serca w to, żeby nasi klienci dobrze się czuli już podczas ustalania szczegółów realizacji. Zależy nam na tym, żeby byli na bieżąco z informacjami o zamówieniu, a sam proces oczekiwania możliwie najkrótszy. Dostosowujemy się również, jeżeli odbiorca potrzebuje więcej czasu na przyjęcie zamówienia. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe oraz montaż mebli we wskazanym przez klienta pomieszczeniu, dzięki czemu nie musi się o nic martwić. Wszystko po to, żeby zapewnić odbiorcy możliwie najwięcej komfortu w tej, dla wielu, stresującej sytuacji.

Współpracując z czołowymi producentami na polskim rynku w branży mebli sypialnianych w pełni korzystamy z możliwości realizacji jakie dają. A możliwości są bardzo szerokie, szczególnie jeśli chodzi o personalizacje łóżek tapicerowanych, a także materacy. Chcemy, żeby osoby odwiedzające nasz sklep miały wgląd w naszą pracę, więc za pozwoleniem właścicieli udostępniamy niektóre ciekawsze realizacje u naszych klientów. Być może te zdjęcia poglądowe zainspirują do zaprojektowania własnej sypialni, co swoją drogą jest świetną zabawą (z nami i bezpłatną!).

Za pozwoleniem właścicieli na bieżąco będziemy umieszczać ciekawsze realizacje, żeby zaprezentować Państwu możliwości nasze oraz producentów, z którymi współpracujemy.


 REALIZACJE - GALERIA


SYPIALNIA W DOMKU JEDNORODZINNYM W PRUSZCZU

Eleganckie dwuosobowe łóżko w zrealizowane według pomysłu klientki. Wyszła bardzo ciekawa kompozycja w "brudnym różu". Łóżko wygląda dostojnie - z efektywnymi przeszyciami zagłówka oraz grupo pikowanymi bokami korpusu. Choć to jedynie rozmiar 140x200, wizualnie wygląda na duże większe. :)ZESTAW ZAWIERA:


Korpus łóżka KN 140x200 osadzony na dedykowanym komplecie nóg drewnianych
Zagłówek 246 dopasowany do szerokości korpusu
Stelaż Twinpack 140x200 - drewno brzozowe, listwy gięte
Materac Venus MP H2 1P Silver Lux 140x200


JEDNOOSOBOWY POKÓJ W KAMIENNICY W BYDGOSZCZY

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsca, klientka poprosiła o realizację łóżka i materaca o nietypowym rozmiarze. Dla nas to żaden problem, a klientka jest bardzo zadowolona z elastycznego podejścia oraz efektu wizualnego.


ZESTAW ZAWIERA:

Łóżko bukowe LK198 90x180 w kolorze buk naturalny
Stelaż sosnowy w rozmiarze dostosowanym do łóżka
Materac Visco Combi Sena 90x180


SYPIALNIA W BLOKU W BYDGOSZCZY

Dwuosobowe łóżko w zrealizowane według wytycznych klienta. Odbiorca bardzo zadowolony z efektów. :)

ZESTAW ZAWIERA:


Korpus łóżka KS-RM 140x200 w wersji z pojemnikiem na pościel i ramą metalową, osadzony na ślizgaczach meblowych (bez nóg)
Zagłówek 06 dopasowany do szerokości korpusu
Materac Medivis Limited Silver Active 140x200 - ubrany w prześcieradło z gumką


JEDNOOSOBOWY POKÓJ W KAMIENNICY W BYDGOSZCZY

Na życzenie klienta zrealizowaliśmy łóżko jednoosobowe z wygodnym i praktycznym stelażem z regulacją, wyposażonym w siłownik elektryczny oraz pilot bezprzewodowy.

ZOBACZ JAK PRACUJE STELAŻ ELEKTRYCZNY:ZESTAW ZAWIERA:


Korpus łóżka KN 80x200 osadzony na ślizgaczach meblowych (bez nóg)
Zagłówek 241 dopasowany do szerokości korpusu
Stelaż Samuraj De Luxe Pilot 80x200 - z pilotem bezprzewodowym


MAŁA SYPIALNIA W BLOKU W INOWROCŁAWIU

Jak widać, pomieszczenie było tak małe, że nie sposób było zrobić prosto zdjęcia. :) Jednak spore, dwuosobowe łóżko się zmieściło i gospodarze mogą już wygodnie spać.

ZESTAW ZAWIERA:


Korpus łóżka KR-RM 160x200 w wersji z pojemnikiem na pościel i ramą metalową, osadzony na ślizgaczach meblowych (bez nóg)
Zagłówek 02 dopasowany do szerokości korpusu
Materac Bahrain H3 Impuls 160x200