• O Nas

Zacznijmy od początku... Pomysł założenia sklepu internetowego pojawił się w połowie roku 2022. Składało się na to kilka czynników, a jednymi z nich było doświadczenie w branży oraz potrzeba zmian i adaptacji do nowej sytuacji.

Prace nad sklepem WWW.SPELNIJSNY.PL zaczęły się w połowie października 2022 i przez kilka miesięcy były testowane pod różnym kątem. Z początkiem roku 2023 strona przeszła pomyślnie testy i mogła zostać pełnoprawną, działającą platformą sprzedażową. Od tej pory można już składać zamówienia w sklepie oraz korzystać z bezpiecznych form płatności.

Kolejnym krokiem było uruchomienie salonu stacjonarnego tzw. showroom. W kwietniu został otwarty przy ulicy ŚNIADECKICH 25 w BYDGOSZCZY. Tutaj można zapoznać się z pełną ofertą sklepu oraz przetestować proponowane produkty.

W niedalekiej przyszłości planujemy dalszy rozwoju sklepu internetowego, co obejmie poszerzenie oferty, dodanie możliwości korzystania z kodów rabatowych oraz programu lojalnościowego.


TYMCZASEM SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKLEPU STACJONARNEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ NA ŚNIADECKICH 25 W BYDGOSZCZY W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ!