• O Nas

Zacznijmy od początku... Pomysł założenia sklepu internetowego pojawił się w połowie roku 2022. Składało się na to kilka czynników, a jednymi z nich było doświadczenie w branży oraz potrzeba zmian i adaptacji do nowej sytuacji.

Prace nad sklepem WWW.SPELNIJSNY.PL zaczęły się w połowie października 2022 i przez kilka miesięcy były testowane pod różnym kątem. Z początkiem roku 2023 strona przeszła pomyślnie testy i mogła zostać pełnoprawną, działającą platformą sprzedażową. Od tej pory można już składać zamówienia w sklepie oraz korzystać z bezpiecznych form płatności.

Kolejnym krokiem było uruchomienie salonu stacjonarnego tzw. showroom. W kwietniu został otwarty przy ulicy ŚNIADECKICH 25 w BYDGOSZCZY. Tutaj można zapoznać się z pełną ofertą sklepu oraz przetestować proponowane produkty.

Grudzień 2023 to już rok istnienia naszego sklepu internetowego. Jednak nie zatrzymujemy się, ale przemy naprzód! Wkładamy wysiłek w dalszy rozwój platformy. Poszerzamy ofertę produktową, dajemy możliwość korzystania z kodów rabatowych ułatwi Wam samodzielne dokonywanie zakupów oraz uruchomiliśmy program lojalnościowy, który pomoże dodatkowo zaoszczędzić na zakupach artykułów sypialnianych.

Na przełomie lutego i marca 2024 przenieśliśmy nasz salon w okolice Bydgoszczy - na adres SZKOLNA 2A, KRUSZYN. Decyzja ta została podyktowana zmieniającymi się warunkami w ścisłym centrum Bydgoszczy oraz uciążliwym dojazdem i brakiem miejsc parkingowych. Ta zmiana jest przede wszystkim krokiem w Waszą stronę, żeby nie tylko zaoferować artykuły sypialniane najwyższej jakości, ale również łatwy i komfortowy dojazd oraz jeszcze lepszą obsługę.

Nawiązaliśmy również jeszcze bliższą współpracę z naszym producentem M&K Foam Koło przy okazji przeprowadzki uruchamiając Salon Firmowy z prawdziwego zdarzenia! Dzięki czemu możemy zaoferować szerszy asortyment i ekspozycję produktów, co ułatwi wybór odpowiednich produktów, ale również bardziej atrakcyjne ceny.

ZAPRASZAMY DO SKLEPU STACJONARNEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ NA SZKOLNEJ 2A W KRUSZYNIE W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ!