• Łóżko tapicerowane MK Foam 81210

Symbol: mkf_tap_81210

Zamówienia na łóżka są zamówieniami indywidualnymi, które nie podlegają prawu do zwrotu. Aby rozpocząć realizację zamówienia, należy opłacić całe zamówienie lub wpłacić zaliczkę równą 50% wartości zamówienia. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Rozmiar Materaca
Tkanina
1690.00
szt. Do przechowalni
Opinie:
brak ocen
Czas realizacji zamówienia: 2-4 tygodnie
Koszt wysyłki: 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność: TOWAR NA ZAMÓWIENIE

ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ! :)

Łóżko tapicerowane o prostej, klasycznej konstrukcji z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel i bez stelaża. Idealne do pokoju dziecięcego. Dla dziewczynki i chłopca, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Harmonijnie współgra z wystrojem każdego pokoju dziecięcego. Konstrukcja z płyty w obiciu z tkaniny meblowej. Ze względu na otapicerowany zagłówek, łóżko może stanowić samodzielny element dekoracyjny sypialni. Dostępne w wielu rozmiarach. Dla uzyskania pełnego zadowolenia klienta zalecamy odpowiedni stelaż (np. Birkflex Side) i materac z naszej oferty.

Materac, stelaż oraz element tapicerowany montowany na ścianę są sprzedawane osobno.

- - - - -

Transport na terenie woj. kujawsko - pomorskiego jest bezpłatny. Poza województwem do wyceny. Jest opcja zamówienia usługi wniesienia i montażu w mieszkaniu. Prosimy o kontakt w celu wyceny dodatkowych usług.

Przy zamówieniu całego zestawu ŁÓŻKO + STELAŻ + MATERAC udzielamy indywidualnego rabatu.

 

 - - - - -

Wzornik tkanin dostępny na stronie producenta: TKANINY.