• Stelaż bukowy Duoflex NV

Symbol: mkf_ste_duo_nv

Możliwe jest zamówienie stelaża w rozmiarze innym, niż dostępne w karcie produktu. Towar w rozmiarze nietypowym, na zamówienie klienta, nie podlega prawu do zwrotu. W celu uzyskania szczegółowych informacji np. o cenie lub dostępności zapraszamy do kontaktu.

Rozmiar Materaca
379.00
303.2 SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ RABATU W KOSZYKU Z KODEM MKFOAM20
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie:
Czas realizacji zamówienia: na zamówienie
Koszt wysyłki: 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 0
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność: DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ! :)

Stelaż Duoflex NV został wykonany z listew giętych z drewna bukowego klejonego warstwowo. Rama stelaża natomiast wykonana jest drewna brzozowego. Stelaż posiada 28 elastycznych listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża. Dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała listwy zostały dodatkowo wzmocnione pasem. W części środkowej ma dodatkową regulację twardości. Stelaż Duoflex występuje również w wersji z regulacją ręczną wysokości podnóżka i podgłówka – DUOFLEX KF.

Solidna konstrukcja stelaży ma kluczowe znaczenie podczas użytkowania łóżka. To one odpowiadają za prawidłowe wsparcie dla ciała i zapewniają wentylację materaca. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała, dając pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek. Stelaż należy stosować na listwach bocznych zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.

Stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm, np. 80 cm x 200 cm=>79 cm x 196 cm.
Grubość: 5,5 cm.
Grubość liczona wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona, ponieważ zakładamy, że pod wpływem ciężaru materaca parabola się “zagina”.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.