• Stelaż elektryczny bukowy Trioflex De Luxe Pilot

Symbol: mkf_ste_tri_dlx_pil

Możliwe jest zamówienie stelaża w rozmiarze innym, niż dostępne w karcie produktu. Towar w rozmiarze nietypowym, na zamówienie klienta, nie podlega prawu do zwrotu. W celu uzyskania szczegółowych informacji np. o cenie lub dostępności zapraszamy do kontaktu.

Rozmiar Materaca
1843.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie:
Czas realizacji zamówienia do 14 dni
Koszt wysyłki: 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 0
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność: TOWAR NA ZAMÓWIENIE

ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ! :)

Stelaż Trioflex De Lux Pilot wykonany z 42 listew giętych z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Całość pokryto folią dekoracyjną w kolorze srebrnym. Listwy są osadzone w potrójnych, elastycznych uchwytach na ramie stelaża. W części środkowej stelaż posiada dodatkową regulację twardości. Zaletą stelaża jest płynna regulacja elektryczna wysokości podgłówka i podnóżka. Siłownik jest zasilany bezpiecznym napięciem stałym 24V. Funkcja stand-by wprowadza układ zasilacza w stan czuwania, ogranicza pobór energii elektrycznej i daje możliwość opuszczenia przy braku zasilania. Ten model stelaża sterowany jest przy użyciu pilota bezprzewodowego. Sterowanie może odbywać się również za pomocą smartfona lub tabletu. Jeżeli chcemy skorzystać z tej funkcji, należy w danym urządzeniu aktywować Bluetooth® a następnie zainstalować (korzystając np. z App Store, Sklep Play itp.) bezpłatną aplikację „OKIN move”. Kolejne kroki konfiguracji należy wykonać zgodnie z poleceniami zawartymi w INSTRUKCJI MONTAŻU.

Solidna konstrukcja stelaży ma kluczowe znaczenie podczas użytkowania łóżka. To one odpowiadają za prawidłowe wsparcie dla ciała i zapewniają wentylację materaca. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała, dając pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek.

Stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm, np. 80 cm x 200 cm=>79 cm x 196 cm.
Grubość 9 cm.
Grubość liczona wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona, ponieważ zakładamy, że pod wpływem ciężaru materaca parabola się “zagina”.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.